USŁUGI REMONTOWE

Jak sama nazwa wskazuje, podstawową formą działalności naszej firmy są kompleksowe remonty na terenie zarówno Gdańska, jak i całego Trójmiasta. Krótko mówiąc, doprowadzimy Twój lokal do stanu użytkowego, estetycznego i dostosowanego do Twoich oczekiwań.

Usługi remontowe Gdańsk – oferta naszej firmy

Robimy wszystko, jeśli chodzi o remonty w Gdańsku. Wszystko, czyli tak naprawdę co? Pod tym słowem kryje się szereg usług, do których należą m.in.:
● prace wyburzeniowe
● wylewki
● murowanie
● tynkowanie
● szpachlowanie
● montaż drzwi i okien
● montaż i budowa kominków

Kompleksowe remonty Trójmiasto – zależy nam na Twoim komforcie

W każdym przeprowadzanym przez nas projekcie chodzi głównie o to, aby wszyscy przyszli użytkownicy remontowanego miejsca czuli wygodę i komfort. Działamy na różnych powierzchniach, są to m.in. mieszkania, domy, lub lokale usługowe. Bez względu na rodzaj przeznaczenia obiektu gwarantujemy, że końcowy efekt realizacji spotka się z Twoją satysfakcją. Wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się całą resztą.

Profesjonalizm w każdym detalu

Nasza firma, świadcząc usługi remontowe głównie na terenie Gdańska i Trójmiasta, kładzie nacisk na kompleksowe podejście do każdego projektu. Nieustannie dążymy do tego, aby finalny rezultat prac nie tylko spełniał oczekiwania, ale także przekraczał je pod względem komfortu i estetyki. Nasz zespół specjalistów podejmuje się różnorodnych prac remontowych, obejmując nie tylko prace konstrukcyjne, ale także precyzyjne detale, takie jak szpachlowanie czy montaż stolarki. Bez względu na rodzaj obiektu – mieszkanie, dom czy lokal usługowy – naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie odzwierciedleniem Twoich potrzeb i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wspólnie z nami przekształć swoją przestrzeń i ciesz się efektem, który zachwyci.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

NAPISZ DO NAS

    Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką prywatności Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K, gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.

    ⬅️ zadzwoń