KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Oferujemy wykończenia wnętrz biurowych i mieszkalnych. Nasza obsługa klienta w tym zakresie rozpoczyna się od doradztwa i konsultacji, a kończy na dostosowanej do oczekiwań realizacji pod klucz. 

Oferta wykończenia wnętrz – Kompleksowe Remonty Trójmiasto

Nasze wykończenia wnętrz przeprowadzane są zarówno w lokalach ze stanem surowym, jak i w pomieszczeniach po remoncie. Zakres naszych usług w tym segmencie obejmuje działania takie jak: 

 • malowanie,
 • tapetowanie,
 • układanie glazury,
 • układanie terakoty,
 • układanie paneli podłogowych i ściennych,
 • wykonanie zabudowy g-k,
 • konstrukcja sufitów podwieszanych,
 • zabudowa wnęk.

Aranżacja wnętrza pod klucz – sprawimy, że poczujesz się dobrze w swoim lokalu

Wykończenia wnętrz to ten element remontu, przez który można wyrazić wiele emocji oraz wprowadzić odpowiednią atmosferę do lokalu. Mając tego świadomość, chcemy dopracować każdy detal zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Współpracując z nami nie doświadczysz krytyki swojej opinii, braku doświadczenia czy chłodnego podejścia. Spotkasz się za to z profesjonalnym doradztwem, dzięki któremu Twoje wnętrza będą nie tylko estetyczne, ale także praktyczne i pełne pozytywnej energii.

Chcesz przedstawić nam swoją wizję? Bardzo chętnie się z nią zapoznamy, przy okazji udzielając kilku eksperckich rad!

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

NAPISZ DO NAS

  Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką prywatności Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K, gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.

  ⬅️ zadzwoń