BUDOWA DOMÓW

Kompleksowe Remonty to firma, która doskonale rozumie wagę odpowiedzialnego podejścia do budowy domu. Nasze bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz zaufanie klientów stanowią fundament naszej działalności.

Budowa domów Gdańsk – oferta

Nasza oferta budowlana jest wszechstronna i dopasowana do różnorodnych potrzeb naszych klientów. W ramach naszych usług budowlanych wykonujemy prace od stanu surowego otwartego, poprzez stan surowy zamknięty, aż po kompleksowe realizacje w stanie deweloperskim.

Stan surowy otwarty to etap budowy, w którym wykonujemy fundamenty, ściany zewnętrzne oraz konstrukcję dachu, pozostawiając klientowi swobodę w wyborze dalszych prac wykończeniowych. Natomiast stan surowy zamknięty obejmuje kompleksowe wykonanie budynku, pozostawiając jedynie wykończenia wewnątrz domu do wykonania przez klienta.

W ramach stanu deweloperskiego, zapewniamy kompletny, gotowy do zamieszkania budynek, z możliwością dopasowania projektu i wyboru materiałów wykończeniowych przez klienta. Nasza oferta to gwarancja solidności, terminowości oraz wysokiej jakości wykonania.

Zbudujemy Twój wymarzony dom

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz szerokiemu zakresowi usług, zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie projektu budowlanego. Niech nasza firma Kompleksowe Remonty będzie Twoim zaufanym partnerem na drodze do spełnienia marzeń o własnym, nowoczesnym domu.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

NAPISZ DO NAS

    Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką prywatności Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K, gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.

    ⬅️ zadzwoń