INSTALACJE HYDRAULICZNE

Poradzimy sobie ze wszystkim co związane z branżą budowlaną, hydraulika też nie jest nam obca. Usługi tego typu wykonujemy zarówno podczas budowy domów od początku, jak i w remontach mieszkań lub apartamentów.

Kompleksowe Remonty Gdańsk – instalacje hydrauliczne

Nie posiadamy konkretnego zakresu usług hydraulicznych, wykonujemy najzwyczajniej to, co jest konieczne w danej sytuacji. Jako przykłady działań możemy za to wyróżnić:

  • wykonanie nowych i modernizacja starych instalacji hydraulicznych,
  • wykonanie pionów kanalizacyjnych i wodnych,
  • biały montaż: montaż baterii, toalety, wanny, brodzika,
  • podłączenie pralki, zmywarki i innych sprzętów RTV i AGD

Usługi hydrauliczne – współpracując z nami zyskasz gwarancję dobrze wykonanych instalacji

Przeprowadzając remonty na różnych powierzchniach natknęliśmy się na mnóstwo komplikacji z zakresu instalacji hydraulicznych. Widzieliśmy też liczne błędy wcześniejszych wykonawców, a nawet łagodnie to ujmując „zepsutą robotę”. Jak podchodzimy do takich zleceń? Nikogo nie obwiniamy, widzimy rozwiązanie, a nie problem. Staramy się jak najlepiej wykonać swoją pracę i za każdym razem oddajemy klientowi estetyczne wnętrza z funkcjonalnymi instalacjami hydraulicznymi. Jesteśmy przekonani, że w Twoim przypadku też sobie poradzimy.

Jeśli hydraulika w Twoim domu daje o sobie znać, lub szukasz kogoś, kto może ją zainstalować od początku – możemy Ci pomóc! Napisz do nas, daj znać czego oczekujesz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

NAPISZ DO NAS

    Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką prywatności Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K, gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem Delbud2 Sp. z o.o. Sp. K z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.

    ⬅️ zadzwoń